Nuomojamas Saramonic SR-MV2000 didelės diafragmos kardioidinis USB mikrofonas kompiuteriams ir USB Type-C mobiliesiems įrenginiams. Ant mikrofono esantis daugiaspalvis LED indikatorius rodo garso įvesties lygį ir ausinių išvesties lygį. Nutildymo (Mute) funkcija leidžianti užtikrinti privatumą.

Kokybišką ir dinamišką garsą įrašantis mikrofonas tinka tiesioginėms transliacijoms, podcast'ams (tinklalaidėms), įgarsinimui bei virtualiems susitikimams. Galima naudoti su USB-A arba USB-C jungtį turinčiais įrenginiais, taip pat yra 3.5mm ausinių jungtis garso monitoringui. Mikrofono kardioidų paėmimo schema sukurta sutelkti dėmesį į subjekto balsą, tuo pačiu atmetant nepageidaujamą foninį triukšmą ir kambario atmosferą, sklindančią iš šonų ir už mikrofono.

Mikrofono magnetinis stalviršio stovas yra skirtas sugerti trunktelėjimus ir smūgius, kad garso įrašas nesusigadintų. Integruotas 360° pasukamas laikiklis leidžia greitai sureguliuoti mikrofoną optimaliu norimu kampu, ir netgi pastatyti jį apverstą jei yra tvirtinamas ant stovo ar boompole lazdos. Mikrofonas turi 5/8 colių sriegį ir 3/8 colių sriegio adapterį, kad būtų galima jį pritvirtinti įvairiose situacijose.

- Mute funkcija;
- LED garso lygio indikaotrius;
- 5/8 ir 3/8 colių tvirtinimo jungtys;
- USB-C ir 3.5mm ausinių jungtys;
- Dažnių diapazonas: 20Hz - 20kHz;
- Jautrumas: 36dB (0dB=1V/Pa,1kHz 1Pa);
- Signalo ir triukšmo santykis: 80dB;
- Svoris 370g.
 

Nuo:
Iki:
X 5.00 X1d. =5.00 5.00

Daikto vertė: 129 €

Užstatas: 50 €

Panašios prekės