Įrangos nuoma vakarėliams

 

Sėkmingo vakarėlio paslaptis slypi ne tik gerai praleisto laiko formulėje, bet ir tobulai parinktoje įrangoje. Viskas - spalvingos šviesos, garsas ar užsiėmimai, turi kurti nepakartojamą atmosferą.

Garso įranga

Gera ir kokybiška garso įranga yra vienas svarbiausių dalykų šventėje. Šiuo metu nuomai siūlome dviejų tipų JBL kolonėles. PartyBox 310 kolonėlės turi 240W galią ir gali veikti nuo akumuliatoriaus be jokių laidų net iki 18 valandų. PartyBox 710 modelis yra galingesnis ir pasiekia net 800W galią, bet veikia tik nuo elektros šaltinio. Abu kolonėlių modeliai turi integruotą apšvietimą ir gali veikti Bluetooth ryšiu.

Apšvietimas

Geras vakarėlis neapsieina be apšvietimo sistemos. Nuomoje šiuo metu turime ganėtinai paprastus naudoti, bet efektyvius ADJ Quad LED šviesos efektus. Visgi geram efektui sudaryti yra svarbu ir rūko aplinka, kas leidžia šviesos efektam sudaryti šviesos juostas. Mūsų nuomoje yra dviejų tipų mašinos: dūmų ir rūko. Dūmų mašina paspaudimo metu išleidžia didelį kiekį dūmų efekto, kuris nusistovi aplinkoje. Rūko mašina veikia šiek tiek kitokiu principu ir po truputį pildo aplinką dūmais.

Karaoke

Puikaus vakarėlio labai smagus akcentas - karaoke dainavimas. Susidarius galimybei net ir nedrąsūs šventės dalyviai įsitraukia į dainavimo veiklas. Norintiems išbandyti savo dainavimo įgūdžius, siūlome šalia garso įrangos ir mikrofonų komplektą TAKSTAR. Taip pat, norintiems matyti dainos žodžius dideliame ekrane, siūlome įvairių EPSON projektorių bei pastatomų ekranų, kurie leis dainų žodžius matyti ne tik dainuojančiajam, bet ir norintiems prisijungti dainuoti kartu.

Taigi, kiekvienam vakarėliui reikia keleto akcentų, kuriuos galėsite rasti PIXEL RENT. Susisiekite su mumis ir rasime jums tinkamiausią įrangos variantą.