Įrangos nuoma online video transliacijoms

 

Svarbiausios geros transliacijos dalys: geras, ryškus ir neatsiliekantis vaizdas bei švari, neužkliūnanti garso kokybė.

Vaizdas

Vaizdo kokybė tiesioginių transliacijų metu yra gyvybiškai svarbi dėl to, nes tada žiūrovai gauna geriausią patirtį. Gera kokybė rodo profesionalumą ir pritraukia daugiau žiūrovų, kas paverčia transliaciją sėkminga. Norint pasiekti profesionalią vaizdo kokybę, nuomai siūlome Sony A7 III kameras su Sony FE 35mm objektyvu.

Kadangi kamerų prijungti prie kompiuterio paprastai negalima, vaizdo apdorojimui reikalingas kamerų keitiklis (switcher'is). Šiuo metu siūlome Atem Mini Pro, kuris vienu metu gali priimti net iki keturių kamerų vaizdą ir vieną iš jų patogiai paduoti į kompiuterį.

Apšvietimas

Norint turėti ryškų ir akiai malonų kameros vaizdą neužtenka turėti gerą kamerą. Kameros myli šviesą, tad labai svarbu, kad transliacijos vieta ir žmonės būtų apšviesti. Priklausomai nuo transliacijos vietos ir norimo rezultato, siūlome įvairų Nanlite ir Aputure apšvietimą, kuris padės sukurti puikų transliacijos vaizdą.

Garsas

Pusę transliacijos žiūrovo patirties sudaro garso kokybė. Labai svarbu, kad kalbantys žmonės girdėtųsi pakankamai garsiai ir aiškiai, garsas nevėluotų nuo vaizdo ir nebūtų daug pašalinio triukšmo. Kalbant keliems pašnekovams vienu metu, transliacijos metu rekomenduojame naudoti DJI MIC mikrofonus kartu su Shure prisegamais mikrofonais. Šie belaidžiai mikrofonai ganėtinai gerai apdoroja aplinkinius garsus, o kalbėtojo garsas lieka aiškus.